Z praktyki

W jakich problemach mogę pomóc?

Poniżej przykładowe przypadki chorób, dolegliwości, z którymi uzdrowiciel miał do czynienia.

Odwiedzali go klienci, dla których był ostatnia możliwością uzyskania pomocy. Tylko kilka przykładów:

Jedną z wdzięcznych pacjentek była kobieta z Kiel, która 4 października 2017 roku zachorowała na wyjątkowo bolesną chorobę skórną Różę (Herpes zoster), zakaźna choroba. Leki przepisane przez niemieckiego lekarza rodzinnego nie pomogły. I tak 11 października 2017 roku poprosiła o pomoc. Odbyła się jedna ZAMOWA  ZDROWIA, trwająca zaledwie dziesięć minut. Uzdrowiciel szeptem zamówił różę.  Efekt był „natychmiastowy”.  Po minucie kobieta przestała odczuwać ból i zaczęła poruszać ręką. Pacjentka poinformowała lekarza o uzdrowieniu, niemiecki lekarz nie wierzył w to i się śmiał.

Kolejna klientka  50-letnia urzędniczka od dzieciństwa miała poważne lęki. Terapie u psychologów, homeopatia, pobyty w SPA, medytacja, joga: żadne z nich nie przyniosło jej znaczącej ulgi. W październiku 2018 podjęła próbę uzdrawiania: przez trzy miesiące, w sumie siedem sesji i nastąpiła poprawa, zaczęła się czuć pewnie, bez lęków i leków.

Klientka po rozwodzie i bolesnym rozstaniu z wieloletnim partnerem miała problem życia w związku z ciągłym strachem. Jak mówiła, wielokrotnie odwiedzała najlepszych uzdrowicieli, szamanów w Kazachstanie. Te powtarzające się i kosztowne loty do najlepszych uzdrowicieli nie pomogły. Klientka z Rendsburg, Niemcy dwukrotnie była uzdrawiana i została uwolniona od tego problemu. Przestała mieć myśli samobójcze i lękowe.

Klientka praktykująca Reiki w Szlezwiku-Holsztynie  poczuła, że nie ma własnej energii, więc postanowiła szukać pomocy u innych. Razem z mężem spędzili całe wakacje odwiedzając najlepszych uzdrowicieli w Niemczech, od Szlezwiku-Holsztynu po Bawarię. Ale bez oczekiwanego efektu. Dlatego 21 września 2019 roku skorzystała z pomocy Cezarego i odzyskała energię życiową po jednym Aura- Czakry- System - Terapia.

Emerytowana klientka z Kiel miała wiele problemów zdrowotnych, między innymi nie ostro widziała, okulary nie pomagały. Była ona stalą klientką ,co jakiś czas korzystała z usług Cezarego. Jednogodzinna Aura-Czakry-System-Terapia dawała jej możliwość oglądania telewizji przez kilka dni, ponieważ wzrok się poprawiał na kilka dni, była wówczas szczęśliwa.


Młoda klientka z Łodzi, miała silne bóle kręgosłupa. Lekarze i fizjoterapeuci  nie mogli pomóc w tym przypadku. Zdjęcia rentgenowskie niczego nie wykazywały.  Po 20 minutach uzdrawiania bóle odeszły. Jedna wizyta i po kłopocie.

Klient w Londynie miał bolącą i nie gojącą się ranę na nodze. Zgłosił się po pomoc. Cezary Zamówił niegojącą się ranę. Po uzdrawianiu Klient z ciekawości i niedowierzaniem zapytał : i to ma mi pomóc? Cezary odpowiedział: tak, gdy moja babcia zamawiała to zawsze pomagało. Po trzech dniach Cezary otrzymał SMS od klienta informujący, że pomogło.

W jakich problemach nie mogę pomóc.

Przykłady zapytań od zainteresowanych, potencjalnych pacjentów z praktyki:

- Twoja mama jest w szpitalu i umiera, lekarze są bezradni. A ty szukasz uzdrowiciela cudotwórcy, który na odległość i to z gwarancją uzdrowi, wskrzesi. 

- Wycięto Ci pół żołądka, masz problemy z trawieniem, szukasz uzdrowiciela, który zrobi cud i na odległość doszyje żołądek z gwarancją uzdrowienia i dobrego trawienia.

- Masz parkinsona lub inną chorobę, leczysz się u lekarzy na przykład od 20 lat i szukasz uzdrowienia u uzdrowiciela z gwarancją na cud i to po jednej sesji uzdrawiania. 

Uwaga: 

Nie jestem cudotwórcą ale pomagam tym co chcą się uzdrowić, odstresować, polepszyć przepływ energii życiowej, zwiększyć swoje siły witalne, immunologiczne oraz dłużej w zdrowiu żyć.