O mnie 

 

Ja jako uzdrowiciel Cezary Adam Grezel od wielu lat zajmuję się pracą z energią, uzdrawianiem dolegliwości i chorób, a także chorób uznawanych przez oficjalną medycynę za nieuleczalne. Praktycznie ośmieliłem się i zacząłem od Zamowy Zdrowia w Londynie 
w 2012 roku, zgłosił się wówczas Polak z niegojącą się raną i bolącą nogą, uzdrowienie nastąpiło po trzech dniach. Wykorzystuję energię do rozwiązywania problemów, których innym się nie udało. Żartując, ulubionymi pacjentami są ci, dla których oficjalna medycyna nie ma rozwiązania, ponieważ efekty bardzo szybko są widoczne dla pacjenta, ale też jego rodziny, dlatego człowiek zmienia się na lepsze pod każdym względem. Działa to na wszystkie ciała ludzkie (eteryczne, mentalne, astralne, fizyczne, duchowe i umysł, świadomość, podświadomość i nad-świadomość. „Już jako 6 latek zauważyłem, że ludzie wokół mnie czuli się uzdrowieni. Dostawałem już wówczas środki to znaczy pieniądze na cukierki. Podam przykład dotyczący mnie. Będąc na studiach w WSMW zaczęły się moje pierwsze poważne problemy zdrowotne, miałem straszne bóle brzucha, zwijałem się
 aż z bólu. Dla studenta nie jest to specjalnie zabawne, ale zaintrygowało mnie pytanie: 
Co się dzieje wokół mnie? W tym czasie przeczytałem wiele literatury odnośnie chorób. Ponieważ Jezus powiedział: Dokonacie jeszcze większych cudów niż Ja. 
Zastanawiałem się więc, dlaczego w takim razie istnieją choroby i ludzie cierpią i ja cierpię? Lubię podawać przykłady. Postanowiłem zrezygnować z kariery oficerskiej opuścić dla mnie za bardzo emocjonalne środowisko studiów wojskowych 
w Wyższej Szkole Marynarki Wojennej i bóle brzucha zniknęły. 

Pierwsza darmowa wskazówka: jeśli masz toksyczne i stresujące środowisko w  pracy to zmień to dla swojego dobra, zdrowia i długowieczności. 

Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że miewałem informacje, iż wielu moich kolegów umarło przez 60 rokiem życia najczęściej na raka. Mój największy i ulubiony dowódca Komendant WSMW w stopniu Admirał Witold G., umarł również młodo na raka w wieku 58 lat, propagator bardzo zdrowego jedzonka stołówkowego i emocjonalnych rozkazów, widocznie ambitny samouk dr nauk wojskowych nie wiedział, o zdrowej diecie, kodach emocji i że to może mu zaszkodzić. No cóż coś mu jednak zaszkodziło. 

Według statystyk twoja długość życia może być uwarunkowana również pracą w wykonywanym zawodzie. 

Są zawody w których jest szybsza wcześniejsza umieralność. Poszukaj sobie w Internecie. 

Wiedza z książek bez praktyki jest jak człowiek bez duszy, czegoś brakuje i jak mówi stare przysłowie „Kiedy uczeń jest gotowy, pojawia się nauczyciel”. 
Moja droga życiowa „przypadkowo” zaprowadziła mnie do licencjonowanych uzdrowicieli NFSH w Londynie w 2011 roku. Opanowałem różne techniki energii duchowej 
z Certyfikatem, a starą rodzinną metodę uzdrawiania znałem już wcześniej od babci i cioci. Z sukcesem stworzyłam kilka własnych technik uzdrawiania, unikalnych na skalę światową, jak np. Aura-Czakry-System Terapia w wersji 1 godzinnej i Ekspres. 
Można je stosować zarówno dla wierzących jak i ateistów oraz sceptyków. 

W latach 2014-2022 mieszkałem w Kiel w Niemczech. Od sierpnia 2016 do maja 2022 prowadziłem zarejestrowaną działalność uzdrowicielską. Jako obcokrajowiec miałem 
do czynienia z  przypadkami z którymi  mieli problemy zarówno lekarze jak i uzdrowiciele niemieccy. Moimi klientami byli w większości wykształceni Niemcy, około 50% pracownicy służby zdrowia. Drugą grupę stanowiły w 30% osoby, które ukończyły większości studia ekonomiczne, takie jak księgowi i urzędnicy, grupę około 20% stanowili: studenci, rzemieślnicy i inni oraz emeryci. Około 70% stanowili rodowici Niemcy, pozostałe 30% to przesiedleńcy z Rosji, Kazachstanu i pochodzenia polskiego oraz innych narodowości. Przeprowadziłem się do Polski i mieszkam obecnie w Łodzi. 
Jako uzdrowiciel byłem zamieszczony na liście uzdrowicieli w Niemczech.

Świat jest niezwykle piękny, a życie jest darem danym nam. Żyj marzeniami. 
Teraz nadszedł moment w moim życiu, aby wykorzystać swoje naturalne zdolności 
i zdobytą wiedzę, aby pomóc sobie i każdemu człowiekowi. Nie twierdzę, że mogę pomóc każdemu, ale mogę pomóc wielu osobom. Dar, który otrzymałem od Boga i stara wiedza, którą gromadziłem przez całe życie, pozwalają mi odmienić losy człowieka tak, aby nie było miejsca na nieszczęścia. Liczy się dla mnie człowiek, a nie jakieś uprzedzenia, twoja religia, twoja organizacja religijna, twój przywódca duchowy, twoja wiara w Pana Boga lub „makaron”, narodowość, tylko czy i w jaki sposób mogę pomóc. 
„Jestem szczególnie szczęśliwy, gdy widzę ponownie blask w oczach pacjenta i powrót utraconego zdrowia.” Jeśli jesteś jednym z tych, którzy „przypadkiem” trafili do mnie na stronę Internetową w poszukiwaniu uzdrowienia, zdrowia i długowieczności to skontaktuj się ze mną, bo jak mówi stare powiedzenie: 

„Nie ma przypadków, wszystko dzieje się w momencie, w którym powinno się wydarzyć”.

 

Natychmiastowy kontakt telefoniczny 

z Cezary Adam Grezel osobiście: 

                   799 797 863