Inwestycja w zdrowie, usługi i cennik

Informacje dla klientów (ponieważ temat jest mało znany. 

Co to jest ZAMOWA ZDROWIA? 

Zamowy z Wileńszczyzny opisuje naukowiec w stopniu profesor.

 Autorką jest Magdalena Zowczak polska etnografka, profesor nauk humanistycznych. 

Cytat: „ Szczególną interpretację wątek dysputy, Jezusa z doktorami zyskuje na Wileńszczyźnie, gdzie instytucja lokalnych lekarzy szeptunów, leczących modlitwami jest nadal bardzo żywotna, związana z wiarą w magiczna moc słowa. To właśnie Jezus ma być autorem modlitw, pełniących rolę zaklęć magicznych, które wtajemniczeni przekazują z pokolenia na pokolenie: Pan Jezus nauczał jak miał trzy lata, to uczniom przekazał te słowy i tak przekazują się (rej wileński, 1990); Pana Jezusa rodzice zagubili a on nauczał doktorów, jak leczyć ludzi; stąd umowy do Pana Jezusa słowa modlitwy (…). Zamawianie to byli boskie słowy (rej. trocki, 1990)” 

Uwaga! Naukowiec trochę wie, ale nie wszystko, nie jest praktykującym zamowy zdrowia. Przekazuje tylko to co przeczytał odnośnie zapisów w roku 1990. Ja jestem praktykiem w tradycji wielopokoleniowej Ziemi Wileńskiej i znam  ten temat dokładniej. Moja babcia uczyła się tego uzdrawiania i ziołolecznictwa od swojej cioci w 1919 roku. Nie ma tu magicznych słów, nie ma magicznych zaklęć. Jest natomiast modlitwa o uzdrowienie. Jezus Chrystus był największym uzdrowicielem na Ziemi, na bazie jego uzdrowień powstało chrześcijaństwo, obecnie reprezentowane przez wiele organizacji religijnych, często nie mających nic wspólnego z uzdrawianiem. Osobiście jestem chrześcijaninem i nie podlegam ani nie należę do żadnej organizacji religijnej, kościoła, cerkwi itp. Natomiast mam bardzo dobry kontakt z Panem Bogiem i Jezusem Chrystusem, ja modląc się często jestem świadkiem uzdrowień. W tym przypadku odległość miedzy pacjentem a uzdrowicielem nie ma znaczenia. Tak jak tobą a Panem Bogiem. Jest to oparte na wierze, modlitwie i energii. Kto tego nie zna jest to niestety dla niego wiedza nie osiągalna czyli tajemna. Nawet w mojej rodzinie tylko jedna osoba w pokoleniu była wtajemniczana w ZAMOWY ZDROWIA, uzdrawianie, modlitwy, rytuały. W ostatnim czasie wiele sesji uzdrawiania ZAMÓW odbywa się również na odległość: przez telefon, WhatsApp, komunikator internetowy, FB, rozmowa i przekaz impulsu siły życiowej. To Pan Bóg uzdrawia, ja tylko jestem pośrednikiem.

Co to jest AURA-CZAKRY-SYSTEM- Potencjał energetyczny - Terapia?

Pacjent siedzi na krześle w ubraniu. Terapeuta nawiązuje z nim kontakt słowny, słucha: co go boli i co odczuwa oraz jakie ma pragnienia, życzenia. Podchodzimy do pacjenta w sposób holistyczny. Wspólnie wypracowujemy intencję uzdrawiania. Następnie terapeuta dostraja się energetycznie, podczas sesji uzdrawiania energia jest przekazywana pacjentowi. Uzdrowiciel jest kanałem przepływu energii. Pacjent może być senny i jednocześnie odprężony. Przekaz dotyczy siły życiowej przez centra energetyczne, przez obwody ciała oraz wzmacniamy jego aurę. Przekaz jest bezdotykowy jednocześnie odczuwalny przez pacjenta. Pierwszym odczuciem po sesji jest uzyskanie spokoju wewnętrznego. Odzyskanie siły życiowej pomaga w zdrowieniu. Regulacja czakr i wzmacnianie aury jest możliwe tylko podczas sesji, osobistego spotkania się. (Tak jak fachowiec samochodziarz od regulacji zapłonu, zaworów nie dokona naprawy na odległość, nie ma takiego cudu, to tak samo uzdrowiciel od czakr i aury. Piszę o tym dlatego ponieważ w tej materii znajdziesz wielu teoretyków i dezinformacji od aury i czakr).

Jest to uzdrawianie ciała energetycznego, biopola. Uzdrowiciel nie diagnozuje, nie przepisuje lekarstw. Nie działa chemicznie, chemią ale energetycznie ponieważ jesteśmy energią. 

(Dla twojej wiedzy. Tak jak większość rzeczy jest w cenie, niewidzialny prąd i energie są w cenie. Często w Polsce mam zadawane mi pytania. Czy biorę pieniądze? Nie, środki przelewane są na rachunek bankowy. Jak idziesz prywatnie do lekarza to nie pytasz czy on bierze pieniądze (tylko płacisz, bo to jest jego działalność prywatna) i czy da Ci gwarancję na wyleczenie?). Ile potrzeba sesji uzdrawiających? Czasami jedna, często dwie ale czasami więcej. To zależy od Twojego problemu.

USŁUGI ŚWIADCZONE ON-LINE

1. ZAMOWA On-line, sesja  około 10 minut, na odległość za pośrednictwem na przykład Video Messenger FB lub  WhatsApp, telefon - 300,00 PLN         

2. Mentoring On-line - około 1 godzina - 300,00 PLN         

USŁUGI ŚWIADCZONE JAKO WIZYTY DOMOWE
 Wizyty domowe na terenie miasta Łodzi i ceny:

3. Wizyta domowa i ZAMOWA ZDROWIA, sesja około 10 minut w Łodzi  - 300,00 PLN         

4. Wizyta domowa i AURA – CZAKRY – SYSTEM – Potencjał energetyczny - Terapia, sesja Express, około 10 minut w Łodzi - 300,00 PLN
5. Wizyta domowa i AURA – CZAKRY – SYSTEM – Potencjał energetyczny - Terapia, sesja około 1 godzina w Łodzi - 300,00 PLN

6. Wizyta domowa i mentoring, około 1 godziny w Łodzi  - 300,00 PLN

Dane do przelewu:
 CEZARY ADAM GREZEL

mBank S. A.

1. Dla klientów mieszkających na terytorium Polski

Numer rachunku:  95 1140 2004 0000 3102 4247 0280

Dla klientów zagranicznych dotyczy usług świadczonych online

· Numer BIC: BREXPLPWMBK 

2. Dla klientów mieszkających w strefie EURO,  Cena –  70,00 EUR

Numer rachunku IBAN:  PL68 1140 2004 0000 3712 1717 6330

3. Dla klientów mieszkających w strefie USD,  Cena –  75,00 USD

Numer rachunku IBAN:  PL24 1140 2004 0000 3512 1695 0628

4. Dla klientów mieszkających w strefie GBP,  Cena –  60,00 GBP

Numer rachunku IBAN:  PL59 1140 2004 0000 3212 1688 1372

5. Dla klientów mieszkających w strefie CHF,  Cena –  65,00 CHF

Numer rachunku IBAN:  PL92 1140 2004 0000 3212 1946 7865

Płatność: Przedpłata, uzdrawianie

Przelewy proszę dokonać po skontaktowaniu się. 
Cennik od dnia 6.01.2024