Interesujące informacje 

 

Manipulatorzy - Jak się przeciwstawić i chronić przed takimi osobami? Ludzie często stosują manipulację, mówią jedno, myślą co innego, często szkodzą, potrafią bawić się uczuciami i życiem innych ludzi oraz wykorzystać przekaz, propagandę, aby uzyskać to, czego chcą. Każda forma manipulacji jest toksyczna. 

 

Manipulacje wpływają na emocje. Emocje to reakcje psychofizjologiczne, których człowiek doświadcza każdego dnia, choć często nie jest tego świadomy. Oznacza to, że mają charakter uniwersalny, nie są zależne od kultury, emocje wpływają na zdrowie, zarówno psychiczne jak i fizyczne.

NAUKOWE WYJAŚNIENIE. Na poparcie tego jak uzdrawia Cezary Adam Grezel  i jego wiedzy którą ma od ponad 60 lat  jest dostępna książka:

KOD EMOCJI Jak uwolnić zablokowane emocje i cieszyć się zdrowiem, szczęściem oraz miłością, 
Autor: Bradley Nelson
Łódzkie wydawnictwo: Galaktyka
Naukowe podejście do medycyny komplementarnej amerykańskiego uzdrowiciela, szeptuna. Dr Bradley Nelson jest światowej klasy uzdrowicielem, który podczas uzdrawiania modli się po cichu do sił wyższych o uzdrowienie to jest według informacji Internetowej szptunem. Każdy szeptun, szeptucha robi to inaczej. Stworzył on system uzdrawiania energetycznego uwzględnił fizykę kwantową, mówi się, że jego 30 lat doświadczeń łagodzi dolegliwości, na które tradycyjna medycyna nie potrafiła pomóc. 
Metoda pozwala uzdrawiać ciało fizyczne, duchowe i problemy emocjonalne. 

Jesteś po prostu energią. Ludzkie ciało jest energią, swoją rękę widzi na przykład jak teraz, ale jak weźmiesz pod mikroskop, to zobaczysz atomy, które poruszają się tak, mówi Doktor Bradley Nelson każda emocja ma inną prędkość, jeśli jest to silne, może ulokować cię w ciele fizycznym, pozostaje i jest złapana, można w następstwie odczuć problemy, w ten sposób, że dana tkanka jest zmieniona i problemy zwane rakiem. 

Bradley Nelson (urodzony 16 maja 1962) to amerykański robotyk i przedsiębiorca. Od 2002 roku jest profesorem robotyki i inteligentnych systemów w ETH Zurych i jest znany ze swoich badań w dziedzinie mikro-robotyki, nano-robotyki i robotyki medycznej.

W 2005 roku Nelson został wybrany przez magazyn „Scientific American” na jednego z 50 najlepszych liderów w dziedzinie nauki i technologii za swoją pracę nad praktycznymi zastosowaniami nanorurek.

Wiara i długość życia.

Wiara i kodowanie informacyjne mają wpływ na długość życia.

Jest naukowo udowodnione, że od tysięcy lat władcy wielu Państw współpracowali z kapłanami, by panować nad poddanymi, nimi zarządzać. Gdy chodziłem do szkoły to mówiono, że było kiedyś okropnie ponieważ trzeba było dawać dziesięcinę.  Ostatecznie dziesięcina została zniesiona w Galicji w 1848 r., w Królestwie Polskim w 1864 r., w zaborze pruskim w 1865 roku. Czy obecnie jest lepiej gdy płacisz tylko VAT + inne daniny?

Twoje zdrowie i długość życia uwarunkowane są również kodowaniem informacji. 

Obecnie są najważniejsze wiary:

Wiara w media, internet, naukowców, ekspertów, dowody naukowe, diety cud, wiara w tabletki, religie i ich przywódców duchowych, organizacje religijne, korporacje religijne, guru, wiara w polityków, wiara w partie polityczne, wiara w diagnozę i leczenie, wiara w siebie, w swoją wiedzę i samoodnowienie, w uzdrowicieli, w bioenergoterapeutów, w zmartwychwstanie, życie wiecznie po śmierci, reinkarnację. Jeżeli wybrałaś/łes  jakąś wiarę i idziesz nią błędnie to zawsze musisz liczyć się z konsekwencjami, krótszego życia i nawet łapaniem chorób.